@mladenrudonja

Izvršni direktor Binance je podal jasno izjavo o načrtu reševanja projekta $LUNAUSD . Potem ko je Do Kwon 13. maja objavil predlog za vilico $LUNAUSD na novo različico, da bi rešil ta ekosistem.

Binance ima jasno stališče glede vilice Terra Luna.

Glavni izvršni direktor Binance - Changpeng Zhao- je razkril, da ne verjame, da bo načrt Do Kwona za rešitev LUNA deloval. Do Kwon je 13. maja objavil predlog, da se LUNA razdeli na novo različico, da bi rešil ekosistem.

Napisal sem tudi članek o tem Do Kwon predlagal načrt za oživitev Terra Luna.

"To ne bo delovalo - viličenje novemu viličenju ne daje nobene vrednosti. To je le pobožna želja. - ni mogoče razveljaviti vseh transakcij po starem posnetku, tako v verigi kot zunaj nje." (To ne bo delovalo vilice ne doda nobene vrednosti. To je le pobožna želja. Ni mogoče razveljaviti vseh transakcij v verigi in zunaj nje).

https://twitter.com/cz_binance/status/1525448766274289664

CZ to strategijo primerja tudi s poskusom viličenja Bitcoina na ATH in pričakovanjem ohranitve vrednosti.

Objavil je celo povezavo do niti, ki pojasnjuje odboj mrtve mačke na akademiji Binance v zvezi s skoki LUNA, potem ko je Do Kwon objavil svoj predlog.

Vir: cryptoslate.com

Preberite celoten članek brezplačno? Pojdi naprej 👇

Imate račun? Nato se prijavite . Ali pa ustvarite novo .
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇