Przepowiednia Shiba Inu: po masowym spaleniu tokenów, cena poszybuje w górę

Shiba Inu jest kryptowalutą meme nazwaną na cześć uroczej rasy psów. Został on zaprojektowany jako kompatybilna z Ethereum alternatywa dla Dogecoin. Minusem tej waluty jest ogromna podaż monet, co logicznie wpływa na jej cenę. Teraz jednak sytuacja może ulec zmianie. W rzeczywistości, deweloperzy zaczynają skupiać się na spalaniu (niszczeniu, pozbywaniu się) tokenów, z których obiecują podnieść cenę. Inwestorzy są więc bardzo zainteresowani prognozami cen Shiba Inu.

Na decyzje fundamentalistycznego inwestora kryptowalutowego duży wpływ ma podaż. Może to w znacznym stopniu wpłynąć na to, czy projekt otrzyma pieniądze od inwestora, czy też nie. Z kolei dla Shiba Inu $SHIBUSD+2.0% podaż 1 miliarda tokenów, z którą wystartowała, okazała się zbyt duża. Aby dać Ci wyobrażenie, niepojęty wolumen jest tysiące razy większy niż Bitcoin $BTCUSD+1.2%. Nawet po przekazaniu połowy całkowitych zapasów współzałożycielowi Ethereum $ETHUSD Vitalik-0.3%Buterin - z czego większość została spalona - projekt posiada zapasy o wartości ponad 500 bilionów.

Wydaje się jednak, że sytuacja szybko zmienia się na korzyść projektu. Członkowie społeczności SHIB postanowili pozbyć się żetonu na swój własny sposób. Użytkownicy ci zazwyczaj dostarczają jakiś towar lub usługę w zamian za SHIB. Następnie dostawcy spalają dużą część tokenów, wysyłając je do oficjalnego portfela projektu w celu zniszczenia. To sprawia, że nie są one dostępne nawet dla twórców projektu.

Teraz, w walentynkowy poniedziałek, Bigger Entertainment przeprowadzi jedną z największych likwidacji SHIB do tej pory. Robi to poprzez sprzedaż towarów Shiba Inu; użytkownicy mogą kupować towary za SHIB, a Bigger wyśle 80% zysków na adres spalenia.

Przewidywania dotyczące cen Shiba Inu są podgrzewane z nadchodzącą likwidacją

SHIB ma wiele do zaoferowania w nadchodzących miesiącach. Oprócz zniszczenia tokena, deweloperzy będą rozwijać swój własny projekt w metawersie w 2022 roku. Jakiś czas temu pojawił się również post na ten temat: Jak wysoko metaverse może zajść Shiba Inu?

Te wydarzenia złożyły się na kilka pewnych katalizatorów dla tej kryptowaluty.

Jak wysoko może wspiąć się Shiba Inu w ciągu tego roku? Przyjrzyjmy się niektórym przewidywaniom cenowym Shiba Inu i zobaczmy, co myślą analitycy:

  • Coin Price Forecast przewiduje, że cena tokena podwoi się do końca 2022 r. Strona przewiduje grudniową cenę SHIB na poziomie $0,00006.
  • DigitalCoin jest mniej byczo nastaw iony i oczekuje, że SHIB osiągnie na koniec roku cenę 0,00004 USD.
  • WalletInvestor, podobnie jak CoinPriceForecast, oczekuje, że token podwoi swoją wartość. Przewiduje jednak, że nastąpi to dopiero w lutym 2023 roku.
  • Gov Capital jest znacznie bardziej optymistyczny niż cała grupa i oczekuje, że token prawie potroi swoją wartość w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Prognoza serwisu na luty 2023 r. wynosi 0,00011 USD.

Disclaimer: To jest tekst zredagowany przez Brendana Rearicka, nie jestem profesjonalnym inwestorem. To nie jest rekomendacja inwestycyjna.

Przeczytać cały artykuł za darmo? To kontynuuj 👇

Czy masz konto? Następnie zaloguj się lub utwórz nowy.
No comments yet