Záhadný tweet Elona Muska vystřelil cenu kryptoměny o 20 %. O jaký coin se jedná?

Tweety Elona Muska zas a jednou hýbou kryptosvětem. Co napsal tento výstřední nejbohatší muž světa tentokrát?

 

Elon Musk se ve svém tweetu o metaverzi Atlantis ani přímo nezmínil. Místo toho pouze napsal "ℏ" a v druhém tweetu navázal "tau > pí". Ten první symbol je bezhlásková frekventovaná fráze a další dva symboly souvisejí s měřením velikosti kruhu.

https://twitter.com/elonmusk/status/1496066844284928003

Někteří lidé, kteří na Muskův tweet reagují, řeší pouze jeho matematickou podstatu. Jiní se však domnívají, že Musk odkazuje na Pi Network $PIUSD+3.4% a kryptoměnu Atlantis Metaverse.

Vzhledem k tomu, že tweet Elona Muska lze interpretovat tak, že Atlantis Metaverse je větší než Pi Network, je o tuto kryptoměnu velký zájem. V důsledku toho se cena TAU od úterního rána zvýšila během 24 hodin zhruba o 20 %.

Co přesně ale Atlantis Metaverse je a proč by se o ni měli obchodníci s kryptoměnami zajímat.

Atlantis Metaverse je další kryptoměna, která investorům slibuje možnost účastnit se fiktivního světa a vyměňovat herní tokeny za reálnou měnu. Její trik spočívá v tom, že se odehrává v Atlantidě a hráči v ní přebírají role polobohů pocházejících z různých bohů řecké mytologie.

Atlantis Metaverse by samozřejmě nebyla hrou založenou na blockchainu bez integrace NFT. Hráči mohou žetony AUM získané ve hře používat k nákupu NFT, herních zdrojů a také ke směně za fiat měny.

Upozornění: Převzato z Investorplace

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Je to trapný, Elon napíše A a Facebook zkolabuje o 50 procent, pak napíše B a pro změnu zkolabuje ČEZ. Pak napíše C a zkolabuje BTC. A když napíše AB, tak pro změnu zlato udělá 30 procent.

Tak v případě altcoinů to tak může fungovat podle mne 😅

A jakou to ma souvislost s redukovanou Planckovou konstantou??? 😮

To je dobrá otázka 🤷‍♂️asi si opakoval fyziku

To je bizarní tweet :D

celej Twitter je bizarní 😅

No ale teď se nabízí otázka. Opravdu chtěl, ať to má takový efekt? 😀

Třeba jen vyjádřil své preference v řecký abecedě, že jo 😆