Čekání na IPhone 15

V pátek v 14h se spustil předobědnávkový systém na nový iPhone 15. $AAPL+0.5% je dnes nejspíš spokojen. Veškeré modely jsou nyní vyprodané a někteří čekající zákazníci si počkají až 8 týdnů.

Možné dodání některých modelů je teda až polovina listopadu a zákazníci, kteří nestihli objednat v pátek a odložili objednávku např. až na dnešek si počkají. Společnost $AAPL+0.5% může být nejspíše spokojená, dle aktuálních čísel jsou objednávky vyšší než u minulé generace.

Uvidíme tedy jak se nám tyto informace propíší do ceny akcií. Kdo nestihl nakoupit v nynějším poklesu bude možná litovat.

Atraktivní dividendy s ročním výnosem 9,3%?

Staň se součástí největší dividendové komunity na Buliosu a získej přístup k unikátní strategii tvorby pasivního příjmu ještě dnes!

Naprosto to chápu, já jsem majitel iPhonu 11 a přemýšlím o 15. Přece jen ten upgrade je tam znatelný aspoň z mého modelu. Musím uznat, že jsem fakt mile překvapen.

Čísla předobjendávek jsou pro mne osobně příjemné převapení.

Já se nedivím. Síla firmy je prostě obrovská. Produkty jsou dobré a zákazníci budou měnit podle mě hlavně z modelů 12 a starších. Hlavně aby se nějaké dostaly do klasických obchodů, kde si ten telefon chci koupit já :)

Je to tak, já na koupi v kamenné prodejně čekal x měsíců u předchozího modelu :D