Akcie $CVS-1.3% po výsledcích klesají o 18 %.

Přikupujete?

CVS

CVS

CVS
$60.22 -$0.81 -1.33%

Prašivé akcie- nikto ste tu nespomenul ich najväčší problém- že oebabrávali.

Za 5 rokov to bude dobrá kúpa za dnešnú cenu, lenže dovtedy sa môže stať spústa vecí...

Bidenova administrativa omezila vládní úhrady pojišťovnám nabízejícím plány Medicare Advantage v roce 2025, což by mohlo mít dopad na zisky společností CVS, Humana a dalších.

No ale ale, co to vidí mé oko :) Budu to sledovat a kdyžtak dolním pozici.

Imho teď nemá extra význam přikupovat, protože trh je vždycky forward looking takže pokud je významně horší guidance přímo od firmy tak se nějaké pozitivní výsledkové překvapení a následná rally nedá úplně čekat, nebo minimálně ne do chvíle kdy přistane recese a Fed bude nucen reagovat snížením sazeb. Recese (ne stock market crash) je, alespoň pro mě, nezbytný předpoklad k tomu aby na nějakou dobu klesly i ceny zdravotní péče. Pokud se to nestane a ceny +- zůstanou tam kde jsou dnes, což nejde úplně vyloučit, tak ani to snížení sazeb nic extra z hlediska výsledků nevyřeší. 

Aby to nebylo celé jen negativní, tak teď je víceméně většina známých strachů (inflace, sazby, politika ve zdravotnictví/pojišťovnictví, Amazon, horší guidance...) reflektovaná v ceně. Nicméně jsem teď docela zvědavý na reakce FinTwitu/FinYoutubu, kteří CVSku celkem hypovali jako skvělej value pick :)

Propad opradu znatelný, bohužel se toho sešlo více a využil jsem jiných příležitostí, tuto si budu muset již nechat ujít.

Těch výrazných propadů se sešlo už celkem dost, jak tak vidím... K CVS - samozřejmě, že dokupuju. S CVS se otočí, až FED přestane dělat cavyky a zdravotní byznys se vrátí do normálu...

Ten propad je způsoben dle mě druhým snížením výhledu. Ten první jim investorská obec tolik sežrat nedala, jako tento. Beru to tedy něco ve stylu: tyve, tak jako fakt jsme čekali více od vás, takže hamty hamty, jdu si jinam... Já nadále společnost vnímám jako velmi finančně silnou, razí zdravou politiku, tady jsme v suchu s klidným spánkem.

Někdo zmínil fér cenu - ta samozřejmě neexistuje, ale podle mě, vše pod 85-90 je fajn 🙂

3/4 tejto komunity nevie alebo nechápe, čo znamená väčšina investičných metrík. To, že akcie klesli o 15% neznamená, že sú akcie lacnejšie. Len sú na nižšej cene. Spoločnosť $CVS-1.3% vydala vyhliadky ziskovosti znížené na tento rok o 20%. To znamená, že aj napriek dnešnému prepadu sa bude spoločnosť obchodovať na cca rovnakých hodnotách ako včera, keď bola cena akcií 67 $.

Ještě čekám, ale rozhodně dnes přikoupím.

Mam pozici ze trosku dokoupim😉 ale je tech slevicek nejak moc posledni dobou a penez neni tolik😂😂

Využiji slevy, narozdíl od $LEG-2.3%

Timeline Tracker Overview