Ciekawy REIT Agree Realty z długoterminowym potencjałem! 🌟

AgreeRealty Corporation $ADC+0.3%. Ten fundusz powierniczy inwestujący w nieruchomości (REIT) oferuje stopę dywidendy 4,9 % i reprezentuje świetny długoterminowy wzrost z ogromnym potencjałem.

Agree Realty specjalizuje się w nieruchomościach handlowych w Stanach Zjednoczonych. USA. Ich jednolity charakter sprawia, że są łatwo zbywalne i szybko zastępowalne. Z portfelem ponad 2 100 nieruchomości, firma jest wystarczająco zdywersyfikowana, aby zarządzać ryzykiem związanym z każdą lokalizacją.

ADC
$61.55 $0.16 +0.26%

Kluczowe korzyści:

Zdywersyfikowane portfolio: Ponad 2 100 nieruchomości zapewnia stabilność.
Model najmu netto: Najemcy pokrywają większość kosztów operacyjnych.
Historia wzrostu dywidendy: Średni roczny wzrost o 6% w ciągu ostatnich 10 lat.

Wartość akcji spółki spadła o ok. 20 %Spadek ten wynika przede wszystkim z rosnących stóp procentowych, które zwiększają koszty finansowania przejęć, przez co cały sektor nieruchomości znajduje się pod pres ją.Jednak pomimo wysokich stóp Agree Realty nadal się rozwija - w pierwszym kwartale 2024 r. nabyła 31 nieruchomości i ukończyła dwa projekty deweloperskie , a14 kolejnych jest w przygotowaniu.

Rynek nieruchomości dostosowuje się do zmian stóp procentowych, co wymaga czasu. Jeśli inwestujesz długoterminowo, po prostu REIT mogą być interesującą opcją. Kiedy rynek się ustabilizuje, Wall Street prawdopodobnie dostrzeże potencjał tego REIT, który ma bardzo długą trajektorię wzrostu.

ADC
$61.55 $0.16 +0.26%
Target Price
78.36 (+27.31% Upside)

Jakie jest Twoje zdanie na temat tej spółki i rynku REIT?


No comments yet
Timeline Tracker Overview