S&P 500 ^GSPC 5,304.72 +0.70%
Tesla TSLA $179.24 +3.17%
Meta META $478.22 +2.67%
Nvidia NVDA $1,064.69 +2.57%
Apple AAPL $189.98 +1.66%
Microsoft MSFT $430.16 +0.74%
Alphabet GOOG $176.33 +0.73%
Amazon AMZN $180.75 -0.17%

Portfel GPT jest nadal na zielono, a konkretnie od jego wartości bazowej ($50k) wynosi +$1840 (stan na dzień 6/23).) i to jest jego wybór akcji na ten tydzień, w tym punktacja ChatGPT (0 najgorszych, 100 najlepszych)

$LLY - 84 $CFLT - 84 $CVLG - 82 $VERA - 81 $VRTX - 81 $NATI - 81 $OSW - 80 $RMBS - 79 $KKR - 79 $DICE - 78 $RYI - 78 $MCD - 78 $THO - 78 $ACLS - 77 $NVDA - 77 $CBIZ - 75 $CWH - 75 $RDN - 75 $LEN - 75 $SH - 81

Oto (interesująca dla mnie, biorąc pod uwagę dzisiejszą datę) opinia AI na temat popularnego $NVDA+2.6%.

Co sądzisz o wyborze i opinii na temat Nvidii?


Jeśli nie masz płatnej wersji, to nie może być z 2023 roku, tylko maksymalnie z 2021?

To nie jest mój printscreen :)

No tak :)

Wybór akcji jest interesujący i muszę przyznać, że do tej pory znałem tylko $NVDA+2.6%.

Nie będę kłamał, ja też widzę 90% z nich po raz pierwszy... to chyba tym ciekawsze, że SI podchodzi do tego bez "uczuć i preferencji własnych interesów" i patrzy po prostu i tylko na surowe liczby... :)

Dokładnie, to jest w tym najlepsze, SI nie ma uczuć i tylko szuka i podejmuje decyzje w oparciu o dane i informacje.

W ostatnich dniach widziałem analityków mówiących, że Nvidia wciąż ma miejsce na wzrost i że dotychczasowy wzrost jest całkiem normalny, biorąc pod uwagę oczekiwania na przyszłość. Ale komentując wydajność AI, dobrze, ale obserwujmy ją przez dłuższy czas, wtedy ocenimy.

Nvidia szczerze mówiąc nigdy nie przestaje mnie zadziwiać... crypto mining się załamał, AMD oferuje często ciekawsze karty w stosunku cena/wydajność, a mimo to wykres wygląda jak wygląda :)
Tak, planuję. Nie wyciągam żadnych wniosków z obecnej wiedzy, raczej dzielę się tym jako "ciekawostką ze świata".

Spodziewałbym się większej analizy, to takie ogólne informacje. Ciekawy wybór firm, w ogóle ich nie znam.

Zgadzam się, też oczekiwałbym od niego nieco więcej.

W ten sposób bot inwestycyjny zawsze wypluwa listę akcji, które planuje kupić na następny tydzień, a jeśli chcemy bardziej szczegółowej analizy, płatna wersja ChatGPT dodaje scoring do tych firm... :)
Następnie udostępnia coś do aplikacji mobilnej, ale nie ma jeszcze połączenia z żadnym sensownym brokerem, więc nie mogę tego wypróbować...

Interesujące. Zauważyłem, że uruchamia się jak portfel zarządzany przez sztuczną inteligencję. Nadal mam takie podejście do tego, że tak naprawdę nie wiem, jakie stanowisko zająć. Osobiście wypróbowałem darmową wersję GPT i nadal używam jej od czasu do czasu. Jednocześnie darmowa wersja jest dość ograniczona pod względem braku rzeczywistych rzeczy. Używasz jakiejś nowej lub płatnej wersji? ...W przeciwnym razie będę sprawdzał spółki jedna po drugiej, ponieważ co najmniej połowa spółek z GPT nic mi nie mówi według tickera. 😊

Szczerze mówiąc mam w dupie 90% tickerów... W pracy korzystam tylko z darmowej wersji GPT, ale tak jak piszesz jest ona kompletnie bezużyteczna do inwestowania... dlatego coraz bardziej zastanawiam się nad płatną....
Powoli zaczynam wierzyć, że ci, którzy wykorzystają AI do inwestowania, będą mieli po prostu przewagę nad tymi, którzy tego nie zrobią... za kilka lat zrobi się całkiem ciekawie :)

Zastanawiam się też nad nim jeszcze trochę, dzisiaj dziewczyna odpowiedziała na moje pytanie o niego, wypróbowuje płatną wersję i może pracować z plikami wideo, no super, dla osoby, która nie mówi płynnie, wrzucasz jej jakiś wywiad, a ona robi jego streszczenie i to w cz. To świetna funkcja i ma aktualne dane, co jest dużym plusem.