S&P 500 ^GSPC 5,267.84 -0.74%
Nvidia NVDA $1,037.99 +9.32%
Tesla TSLA $173.74 -3.54%
Apple AAPL $186.88 -2.11%
Alphabet GOOG $175.06 -1.65%
Amazon AMZN $181.05 -1.14%
Microsoft MSFT $427.00 -0.82%
Meta META $465.78 -0.43%

V poslední době se o téhle akcii zmiňuje stále více lidí. Ano, je to asymetrická investice, takže je to v pořádku, ale není to pro mě. Ty náklady budou vždycky strašně vysoké a nevím, jestli se zaplatí.

Souhlas, nám to stejně. Též to není nic pro mě, ale ten sektor a společnostcje velmi zajímavá.

To ano, ale radši to budu jen sledovat. Pokud by jim to ale vyšlo, rád bych to viděl.

Abych řekl pravdu, tak jsem ze začátku byl skeptický a nekupoval. Ale dnes jsem do vlaku nastoupil za 1,03$ za jízdenku. Tak uvidíme, co ukáže budoucnost a kam se dojede.

Super, dej pak určitě někdy vědět jak se to vyvíjí😁

Držím se od toho co nejdál. Nemají skoro žádné vyhlídky podle mě.

Souhlas

Tak šéfuje tomu člověk který prý řekl - chcete se stát milionářem, investujte miliardu do vesmíru- 😉

Jak píšu níže, za mě moc veliký risk, ale extrémně zajímavý sektor.

Vnímám ji tak, že jsem ji vnímal pozitivně, když byla podstatně vejš a to byla chyba :D takže u mě je na watchlistu jménem “NIKDY”

Spíš bych tuto společnost nazval rozmarem jednoho miliardáře jménem Richard Branson, dnes tam má pokud vím, něco přes 10% a i to o něčem svědčí :) “NIKDY”

Tak to mám stejně.

To je fajn predikcia ceny- keď je niečo na nule, do mínusu to ísť nemôže a tak to má na grafe super vyhliadky, ale do vesmíru sa možno vôbec nepodívajú a ostanú navždy pannou, nechcel by som to ani keby im začal šéfovať Elon a ten už v tejto branži niečo dokázal...

Souhlas a vidím to podobně, ale celkově ten sektor je poměrně zajímavý.

Mám pár kusů od roku 21, odkdy se to neskutečně propadlo (ostatně jako vše) a ještě nedostalo zpátky. Byly doby, kdy jsem byl na SPCE kolem -90% 😁 Teď je to -69% 😁 S neznalostí začátečníka jsem tenkrát nakoupil, postupně zkoušel ředit ten propad, ale už jsem v tom zahučel tolik, že do tohoto spekulativního titulu aktuálně nechci rvát víc peněz. Věřím tomu, že se to jednou otočí, ale asi to bude trvat.. Zajímavá spekulace pro někoho, kdo v tom není až po uši 🙃

Naprostý souhlas, já jsem si právě říkal a matně vzpomínal, že ty propady tam byli celkem veliké.